balaton A nyár legveszélyesebb útja a 7-es főút volt We Love Balaton 2015.08.27. 18:01 Egész pontosan a siófoki szakasza, ezért ott figyeljetek a vezetésnél a legjobban. Állítsd be a Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen a We Love Balaton!