A MOL Limo már a Balatonnál is elérhető – derül ki az MTI részére eljuttatott sajtóközleményből. Az első helyszínek között Balatonfüred és Siófok szerepel, az autóbérlő szolgáltatás egyelőre tesztjelleggel működik, és július 10-től vált elérhetővé.
A két balatoni városban Suzuki Vitara és Opel Combo típusú autók bérelhetők, legfeljebb 72 órás időtartamra a MOL Limo applikációján keresztül. Az MTI megkeresésére a cég azt nem közölte, hogy a Balatonnál hány autó áll rendelkezésre, de azt elmondták, hogy az igények alapján növelik majd a két tóparti városban bérelhető járművek számát.
A Limo-pontok a városok vasútállomásainál lettek kialakítva. Mint írják, kereszthasználat nem lehetséges, tehát az autóbérlés kizárólag azon a ponton zárható le, ahol fel is lett véve a kiválasztott kocsi.
A MOL Limónak jelenleg több mint 130 ezer felhasználója van, és csaknem 600 autó áll rendelkezésre – Budapesten kívül már a Balatonnál is.
(Borítókép: Kőrösi Tamás - We Love Balaton)
